Europejski Dzień Sportu Szkolnego

27-09-2024
Aktualności » Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Nasze przedszkole wzięło dziś udział w obchodach  Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego #ESSD2024- ogólnoeuropejskiej inicjatywy promującej aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród dzieci. Cała społeczność przedszkolna „wskoczyła” w dresy i dobrze się bawiła.

Zmagania sportowe rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki. Na małych sportowców czekał tor przeszkód, przeciąganie liny oraz rzuty do celu. Nie mogło zabraknąć międzygrupowych rozgrywek piłkarskich. Doping  cheerleaderek przyniósł efekt w postaci 10 goli. Nasze najmłodsze dzieci z grupy Krasnale, odważnie pokonywały swoje pierwsze tory przeszkód, ćwiczyły równowagę i zdobywały punkty trafiając do celu.

Wszystkie przedszkolaki  miały  okazję wykazać się w ulubionych aktywnościach sportowych, a na mecie na każdego czekał złoty medal.

Fotorelacja z tego wyjątkowego dnia w linku: http://www.przedszkole1mm.pl/ccms/galeria.php?mode=edit&id=1978

#BeActive  #ESSDPoland #RuchowyPlanLekcji PFRON-Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych