Wycieczka do Kolorado w Warszawie

11-06-2024
Aktualności » Wycieczka do Kolorado w Warszawie

Wycieczka do Kolorado w Warszawie

Najstarsze przedszkolaki bawiły się dziś w unikalnej sali zabaw Kolorado w Warszawie. Strefa zabawy dla dzieci zachwyciła wszystkich i każdy znalazł coś co lubi. Był basen i 30 000 kolorowych piłeczek, zjeżdzalnie, niezwykłe przejścia w tubach, morska ścianka wspinaczkowa, góra i sieci wspinaczkowe. Śmiałkowie stoczyli interaktyną bitwę na piłeczki a naukowcy podkładali piłeczki do beczko- wirówki. Na zamku dmuchanym skakali wszyscy a potem porwał ich falujący ocean czyli łóżko wodne. Nieziemskie ufo zasysało piłeczki by potem sypnąc kolorowym deszczem. Były też autka i sal disco gdzie muzyka i światła porwały nasze nogi do tańca. Ta niezwykła i kolorowa sala wypełniona dynamiczną zabawą i uśmiechem była dla wszysykich dzieci cudownym podsumowaniem naszej wspólnej podroży zwanej PRZEDSZKOLEM. Dziękujemy.