Biedronki - dzieci 5-letnie

Nauczyciele: Edyta Chrzanowska, Natalia Adamiak
Grupy » Biedronki

Tematy miesiąca Biedronki - Marzec 2021

Wydarzenia w których ostatnio uczestniczyliśmy
  • Mińsk Mazowiecki - moje miasto 600 jubileusz

Nasze Miasto Mińsk Mazowiecki obchodzi w tym roku piękny jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich. Z tego tytułu odbywa się szereg działań związanych z obchodami rocznicy.

Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie na scenariusz zajęć dla dzieci pod hasłem „Mińsk Mazowiecki – nasze miasto”. Jeden z naszych nauczycieli, pani Anna Książak zajęła w konkursie III miejsce, a pani Urszula Kołodziejska i pani Natalia Adamiak otrzymały wyróżnienie.

Dyrektor Anna Perzanowska pogratulowała paniom sukcesu, będąc dumną ze swych twórczych nauczycieli.

• Bal karnawałowy

• Alicja w krainie czarów- interaktywna bajka

• Jasełka

Dziś w naszym przedszkolu było bardzo uroczyście. Dzieci z grupy "Zuchy" przygotowały i zaprezentowały przedstawienie jasełkowe z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Choć to dopiero czterolatki to stanęły na wysokości zadania i oczarowały swoich kolegów, którzy w skupiniu i z zainteresowaniem śledzili akcję.

• SZLACHETNA PACZKA - podziękowanie

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM, DZIECIOM i PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI „SZLACHETNA PACZKA”.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA EMPATIĘ, WRAŻLIWOŚĆ i SERCE OKAZANE POTRZEBUJĄCYM RODZINOM, KTÓRE MOŻEMY OBDAROWAĆ WSPÓLNIE PRZYGOTOWANYMI PREZENTAMI.

• Miasto nocą- wystawa prac plastycznych

Chociaż gwiaździsta, leniwa noc

cichutko kusi: „Czas już pod koc”,

to jednak w każdym zakątku miasta

jest ktoś, kto nie śpi. Nie śpi i basta!

Miasto nocą to bardzo ciekawa praca plastyczna, wszystkie dzieci z przyjemnością podjęły się zadania. Nocą wszystko jest tajemnicze, budynki są ciemne, a w kilku oknach możemy dostrzec światło. W półmroku ulicy migocą latarnie, a niebo rozświetla księżyc i mnóstwo gwiazd… Taki widok zachwyca, dlatego też zachęcamy do obejrzenia nocnych pejzaży…

Galeria - zobacz wszystkie nasze zdjęcia

licznik odwiedzin: 420601 online: 002