To już 75 lat

24-03-2021
Aktualności » To już 75 lat

To już 75 lat

24 marca 2021 roku odbyła się uroczystość z okazji 75-lecia istnienia naszego przedszkola. Pani dyrektor Anna Perzanowska powitała najstarszych pracowników i uhonorowała ich pamiątkowymi statuetkami. Następnie opowiedziała o historii przedszkola, bogatej ofercie edukacyjnej i o osiągnięciach wychowanków. Podziękowała również, wszystkim osobom związanym z przedszkolem, za zaangażowanie i wkład włożony w tworzenie dobrego imienia Przedszkola Miejskiego Nr 1. Następnie pani Edyta Kramarz zaczarowała słuchających przedstawiając dzieje willi, w której mieści się nasze przedszkole (Jest taka willa). Na koniec obecne przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny, który przedstawiły w małych grupkach oglądającym.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości autorstwa mamy Olusia z Krasnali pani Pauliny Ambroziak