Pożegnanie przedszkola
17 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku oraz pożegnanie grupy Motylków — naszych wspaniałych zerówkowiczów, którzy już po wakacjach rozpoczną szkolną przygodę. Jesteśmy ogromnie dumni z ich rozwoju, osiągnięć i codziennej pracy.
Kochane Motylki, życzymy Wam odwagi, radości i samych pięknych chwil w szkole.
Powodzenia!





