11-04-2024
Aktualności » Jak dbać o środowisko? wizyta w UM Mińsk Mazowiecki Wydział Gospodarki Komunalnej

Dzieci wiedzą już, że warto i trzeba dbać o środowisko. Pracownicy UM Mińsk Mazowiecki z Wydziału Gospodarki Komunalnej przeprowadzili dla dzieci wartościowe i cenne spotkanie na temat zachowań proekologicznych, konieczności ochrony przyrody i inicjatyw w naszym mieście, które służą ludziom i Ziemi.  Dzieci wskazały właściwe zachowania w kontakcie z przyrodą i podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniami w tym temacie. Dziękujemy za to wartościowe spotkanie i przemiłe niespodzianki.