Zestaw programów

Zestaw programów 2021/2022

Program wychowania w przedszkolu dzieci 5-letnich "Odkrywam siebie", autorzy: Wioletta Majewska, Renata Pażdzio, Wiesława Żaba-Żabińska, wyd. MAC.

Program wychowania przedszkolnego  dla dzieci 4 letków pt. "Planeta dzieci". Prawda ,dobro, piękno w świecie wartości". Autor Jolanta Wasilewska wyd. WSIP.

Program wychowania przedszkolnego dla grupy 3 i 4 latków pt " Rozwoj -wychowanie -Edukacja" Autorzy:Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha. Wyd. Nowa Era

Program własny terapii logopedycznej dla dzieci przedszkolnych "Demostenes Junior", autor Hanna Stefańska.

Program nauczania religii dzieci w  wieku przedszkolnym "Kochamy dobrego Boga", autorzy: Komisja Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski.

Program preorientacji zawodowej dla przedszkolaka "Kim zostanę w przyszłości".

Program wychowawczy Przedszkola Miejskiego Nr1 w Minsku Mazowieckim.

Galeria - zobacz wszystkie nasze zdjęcia

licznik odwiedzin: 578524 online: 002