Magiczna Książka- Biblioteka Pedagogiczna Mińsk Mazowiecki

24-01-2020
Aktualności » Magiczna Książka- Biblioteka Pedagogiczna Mińsk Mazowiecki

Magiczna Książka- Biblioteka Pedagogiczna Mińsk Mazowiecki

Czytanie to wielka przyjemność i zabawa, ale też nauka wpływająca na rozwój dziecka. Warto czytać i poznawać nowe horyzonty. Warto rozwijać wyobraźnię i nie dać się nudzie. Warto też zajrzeć do biblioteki bo ona oferuje ciekawe zajęcia edukacyjne dla dzieci i wspiera pracę nauczycieli. Nasze pięciolatki były już na takich zajęciach. Oglądały najnowsze publikacje dla dzieci i słuchały opowiadania "Karnawał w bibliotece". Poznały ukulele i świetnie się przy nim bawiły. Dzieci zostały zaproszone do udziału w projekcie"Mała książka- wielki człowiek". Jego uczestnikami mogą być dzieci z roczników 2013-2016, których rodzice zapiszą się do biblioteki. Mali uczestnicy otrzymają Wyprawkę Czytelniczą.