DZIEŃ DZIECKA

01-06-2022
Aktualności » DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

Inspiracją dla naszego tegorocznego Dnia Dziecka był film "101 Dalmatyńczyków". Dwie wesołe myszki A i B oraz Piesek Dalmatyńczyk zaprosili Dzieci do zabaw tanecznych i pląsów. Nie zapomnieliśmy o konkurencjach grupowych i efektach dźwiękowych. Dla myszki A daliśmy głośne okrzyki: "Raz, dwa, trzy Dzieci" a dla myszki B: "Raz, dwa, trzy Pieski". Maluszki ścigały się z piłeczkami na drewnianej łyżce. Czterolatki biegły z kolorową rybką i sprawdziły swoich sił na szybciej wywrotce i zwijanej wstążce. Pięciolatki energicznie zatańczyły z kolorowymi kosteczkami i próbowały nadgryźć jabłko zaczepione na nitce. Wszystkie konkursy nagrodziliśmy sportowymi upominkami. Każdy dobrze się bawił, tańczył i skakał/ najlepszych tancerzy też nagrodziliśmy/. Efektowne dziecięce kreacje zachwyciły nasze oczy i sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Potem zajadaliśmy owoce i różową watę cukrową. Ten dzień był zupełnie inny i wyjątkowy. W całości dla naszych Dzieci i z Dziećmi.