Zuchy

Dzieci 4-letnie.

Nauczycielki: mgr Anna Dąbrowska, mgr Katarzyna Kałko

Spotkanie integracyjne

W dniu 30 sierpnia o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie integracyjne dla dzieci nowoprzyjetych do naszego przedszkola Proszę zabrać kapcie dla dziecka. Z dzieckiem przychodzi jeden rodzic. Do zobaczenia

Życzenia na wakacje

Dyrektor Anna Perzanowska życzy wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola słonecznych pełnych przygód i zabawy wakacji. Odpoczywajcie nabierajcie siły i po wakacjach wracajcie do naszego przedszkola.Pozdrawiam

Obowiązek informacyjny RODO

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL):

DYŻUR WAKACYJNY 2017/2018

NASZE PRZEDSZKOLE

PEŁNI DYŻUR WAKACYJNY

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Kolorowe girlandy i kwiaty rozwieszone na placu zabaw czekały na przychodzące dzieci. Rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca.

Poznajemy zawody- pszczelarz

Dnia 24.05.2018r. gościliśmy w naszym przedszkolu pszczelarza  pana Józefa ze Stowarzyszenia Pszczelarzy Zemi Mińskiej. Przedszkolaki poznały podstawowy produkt pszczeli, którym jest miód.

Bibliowózek

Zwykły wózek dziecięcy z lat 50-tych został przeobrażony  przez pracowników  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim w niezwykły BIBLIO- WÓZEK. Jego nowym zadaniem jest przewożenie dziecięcych książek.

Wycieczka do parku zabaw Argo City Głęboczyca

Park zabaw w Głęboczycy/ Dobrego oferuje dzieciom szereg atrakcji o charakterze ogólnorozwojowym. Nasze maluchy wyruszyły na spotkanie z przyrodą i tradycją. Poznały staropolską zagrodę, domki pszczół i dowiedziały się skąd bierze się chleb. Bawiły się w leśnym labiryncie, szukały złota w pradawnej kopalni, poławiały drewniane rybki i zjeżdżały na linie. Z wielką przyjemnością układały gigantyczne puzzle i rzucały do celu w zabawie "głodny miś"i "bizonie rogi". Miały okazję ścigać się drużynowo i przeność warzywa.

Subscribe to Zuchy