Zuchy

Nauczycielki:

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA RODZICÓW

Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski zaprasza

na pierwsze bezpłatne szkolenie z cyklu

„Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”.

Tytuł modułu: „Rodzic w internecie”.

25-26.03.2019 r. 9.00-17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim, ul. Piłsudskiego 1a

Mobilne planetarium

Wkroczyliśmy do strefy wiedzy o kosmosie i odbyliśmy niepowtarzalną przygodę. W mobilnym planetarium dzieci obejrzały projekcję filmu pt." Ukłąd Słoneczny". Wielka kapsuła była dla wielu dzieci dużym przeżyciem i z pewnością wzudziła dużo emocji...Wróciliśmy z kosmicznej podróży cali i zdrowi a i bogatsi o nowe doświadczenia. Dziękujemy w tym miejscu tacie Oliwki z grupy Zuchy za tę niepowtarzalną przygodę w mobilnym planetarium.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI MIEJSKICH

W dniach od 11 marca od godziny 8.00 do 22 marca 2019 roku do godziny 15.00

będą przyjmowane w sekretariacie przedszkola

wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola

wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata

Platforma dla Rodziców 4parents.pl

OD 1 MARCA URUCHAMIAMY W NASZYM PRZEDSZKOLU

PLATFORMĘ DLA RODZICÓW 4parents.pl

STRONA DO LOGOWANIA: https://pm1minsk.4parents.pl/

APLIKACJA DO POBRANIA NA TELEFON: https://4parents.pl/

Jeśli nie dotarła do Państwa wiadomość e-mail

Karnawał 2019

W karnawale nasze przedszkolaki zawsze bawią się na balu. W tym roku powitał dzieci wesoły cyrk ze śmiesznym klaunem i rozgdaną papugą.Skoczne rytmy porwały wszystkich do wspólnej zabawy i tańca. Pląsaliśmy w parach w rytmie walczyka, w korowodach przy popularnych przebojach i solo prezentując swoje taneczne talenty. Maluszki ścigały się w bajkowych kapeluszach z piłką, czterolatki zamieniły się w pieski i goniły ile starczy tchu oraz składały zielonego węża. Pięciolatki miały cyrkową konkurencję: skok tygrysa przez ognistą obręcz oraz taniec wywijniec.

Gucio zaczarowany- Teatr lalkowy ze Starego Sącza

"Gucio zaczarowany" to piękna i pouczająca baśń dla najmłodzszych. Wykonali ją dla nas aktorzy z teatru lalkowego ze Starego Sącza. Tytułowy bohater Gucio jest chłopcem bardzo leniwym i nieposłusznym. Za swoje zachowanie zostaje zamieniony w muchę i nosi czerwoną czapeczkę. Widzą to zwierzęta i ptaki, które spotyka na swojej drodze. Od nich poznaje prawidła przyrody i świata. Dowiaduje się, z każda żywa istota ma na ziemi swoje zadania, nie wolno nikomu próżnować i żyć leniwie. Cała baśń kończy się dobrze, gdyż Gucio pojmuje swoje zachowanie i czerpie z nich naukę.

Eko edukacja: WODA

Do naszego przedszkola przypłynął bajkowy Głębinek. Był piękny, magiczny i bardzo duży...Byli z nim pracownicy PWiK, którzy przeprowdzili eko edukcję. Dzieci poznały, skąd bierze się woda z kranu, oglądając proste doświadczenie przyrodnicze. Nie zabrakło pytań i zagadek oraz nagród za tarfne odpowiedzi. Maluchy dowiedziały się też, że nie wolno zanieczyszczć wód i wyrzucać wszystkiego do zlewu i sedesu. Warto też pić wodę z kranu w nszym mieście bo jest czysta/ ostatni raport znajdziecie na stronie PWiK/.

Bal Karnawałowy

W dniu 15.stycznia 2019 o godz 9.15 odbędzie się Bal karnawalowy dla dzieci.Prosimy aby tego dnia dzieci miały stroje karnawalowe.

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE

DRODZY RODZICE !!!

OD 1 STYCZNIA 2019 ROKU PRZEDSZKOLE BĘDZIE PŁATNE Z DOŁU

DO 10-GO DNIA MIESIĄCA NASTĘPUJĄCEGO PO MIESIĄCU, KTÓREGO DOTYCZY ROZLICZENIE.

BĘDĄ PAŃSTWO PONOSIĆ KOSZT POBYTU I ŻYWIENIA DZIECKA

ZA KONKRETNĄ LICZBĘ DNI KORZYSTANIA ZE SWIADCZEŃ PRZEDSZKOLA.

Subscribe to Zuchy