Motylki

DZIEŃ DZIECKA

4 CZERWCA (wtorek) O GODZINIE 9.00

ODBĘDZIE SIĘ W PRZEDSZKOLU

BAL OGRODOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA.

DYŻUR WAKACYJNY 2019

NASZE PRZEDSZKOLE PEŁNI DYŻUR WAKACYJNY

OD 12 DO 23 SIERPNIA 2019 ROKU.

DEKLARACJE ZAPISU DZIECI NA DYŻUR (druk w załączniku)

PROSIMY SKŁADAĆ W SEKRETARIACIE PRZEDSZKOLA

W DNIACH 27-31 MAJA.

Opłaty za przedszkole

Wysokość opłat za przedszkole za kwiecień 2019 roku

jest dostępna na platformie https://pm1minsk.4parents.pl/

Prosimy o uregulowanie należności do 10-go maja 2019 roku.

ZAJĘCIA DODATKOWE- kwiecień i maj 2019

Szanowni Państwo.

Zajęcia dodatkowe, które nie odbyły się z powodu strajku pracowników oświaty w terminie od 9 do 24 kwietnia 2019 roku zostaną odrobione w maju 2019 roku.

W związku z powyższym prosimy o uregulowanie zaległych opłat za zajęcia dodatkowe za kwiecień 2019 roku. W maju zostaną Państwo obciążeni należnością bieżącą.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA

ZDROWYCH, RADOSNYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

ŻYCZĄ

DYREKTOR, RADA PEDAGOGICZNA I PRACOWNICY

PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Zielona Zabka Łapka i dzieci witają Wiosnę

Zielona Żabka Łapka i dzieci powitały Wiosnę. Zatańczyliśy w parach, w wielkim kole i solo. Dzieci rowiązywały zagadki wiosenne i przyrodnicze. Nie zabrakło radosnych okrzyków na powitanie wiosny oraz przejście po czerownym dywanie. Każdy poczuł się wyjątkowy a kolorowe stroje dopełniły wiosenny pokaz mody.

"Pan kotek był chory"wiersze Stanisława Jachowicza konkurs recytarorski i zajęcia otwarte

Wiersze Stanisława Jachowicza są stale obecne w naszym przedszkolu, z racji piękna, niepowtarzalnych i ponadczasowych treści. Lubimy je czytać i recytować, są to wszak utwory patrona naszej placówki. Tegoroczny konkurs recytatorski miał szczególne cechy, bowiem wpisał się w realizowaną innowację pedagogiczną, oraz zgromadził w roli obserwatorów, niecodziennych gości. Były to babcia Ania i babcia Grażynka, nasze absolwentki oraz pani Katarzyna z Filii Nr 2/ bibliotekarz /. Dzieci recytowały wiersze zachwycając dużych i małych słuchaczy.

STRAJK PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.

PODZIĘKOWANIE

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,HERB MIŃSKA MAZOWIECKIEGO”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie plastycznym pt. ,,Herb Mińsk Mazowieckiego”, organizowanym przez nasze Przedszkole. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – wpłynęło do nas 58 prac z 9 placówek.

Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o symbolach naszego miasta oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej i kreatywności.

Subscribe to Motylki