Motylki

Motylki

Nauczycielki: mgr Joanna Juszczak mgr Ewa Buśko

Spotkanie integracyjne

W dniu 30 sierpnia o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie integracyjne dla dzieci nowoprzyjetych do naszego przedszkola Proszę zabrać kapcie dla dziecka. Z dzieckiem przychodzi jeden rodzic. Do zobaczenia

Życzenia na wakacje

Dyrektor Anna Perzanowska życzy wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola słonecznych pełnych przygód i zabawy wakacji. Odpoczywajcie nabierajcie siły i po wakacjach wracajcie do naszego przedszkola.Pozdrawiam

Obowiązek informacyjny RODO

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL):

DYŻUR WAKACYJNY 2017/2018

NASZE PRZEDSZKOLE

PEŁNI DYŻUR WAKACYJNY

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Kolorowe girlandy i kwiaty rozwieszone na placu zabaw czekały na przychodzące dzieci. Rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca.

Poznajemy zawody- pszczelarz

Dnia 24.05.2018r. gościliśmy w naszym przedszkolu pszczelarza  pana Józefa ze Stowarzyszenia Pszczelarzy Zemi Mińskiej. Przedszkolaki poznały podstawowy produkt pszczeli, którym jest miód.

Zagrajmy w zielone

"Zagrajmy w zielone" to nasz wielki wiosenny koncert. Poznaliśmy budowę i brzmienie instrumentu drewnianego klarnetu.

Sierżant Borsuk i bezpieczeństwo

Zawsze, w każdym roku, podejmujemy wspólne działania z KPP Mińsk Maz służące bezpieczeństwu i edukacji dzieci. Tym razem naszym wyjątkowym pomocnikiem był też sierżant Borsuk. Uczył on maluchy jak bezpiecznie poruszać się podczas ruchu pieszych, w mieście i poza nim, oraz jak należy zachować się w razie niebezpiecznych zdarzeń, typu groźny pies, obcy- nieznajomy, zgubienie się. Sieżant Borsuk sprawdził też czy wszyscy wiedzą jak i gdzie należy przekraczać ulicę. Dodatkowo dzieci utrwaliły wiedzę dotyczącą numerów alarmowych i sygnalizacji świetlnej.

Subscribe to Motylki