Krasnale

Grupa Krasnale

Krasnale

Dzieci 3-letnie.

Nauczycielki: mgr Edyta Chrzanowska, mgr Irena Wielgo-Kulbacka, mgr Natalia Adamiak ,                                           mgr Anna Perzanowska

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE ZA WRZESIEŃ 2019 ROKU

SZANOWNI RODZICE !!!

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE ZA WRZESIEŃ 2019 ROKU

ORAZ OPŁATY ZA ZAJĘCIA DODATKOWE ZA PAŹDZIERNIK 2019 ROKU

ZOSTAŁY WYGENEROWANE NA PLATFORMIE DLA RODZICÓW 4PARENTS.

Zebranie z Radą Rodziców

Wdniu26 września (czwartek) o godzinie 17.00 odbędzie sie zebranie dyrektora z Radą Rodziców.Serdecznie zapraszamy.

Zebranie z rodzicami

10 WRZEŚNIA (wtorek) O GODZINIE 17.00

ODBĘDZIE SIĘ W PRZEDSZKOLU

ZEBRANIE DYREKTORA Z  RODZICAMI.

WSZYSTKICH RODZICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Powitanie

Witam serdecznie wszystkie Dzieci przybyłe do naszego przedszkola 2 września 2019 roku.

Życzę Wam wielu przygód i dużo zabawy.

Witam wszystkich Pracowników naszego przedszkola i życzę owocnej pracy.

Rośliny z naszego ogródka

Pewnego razu o poranku zaprosiliśmy nasze dzieci do zabawy z zapachami. Pewne zapachy były dla nich przyjemne inne nie. Wzbogaciliśmy naszą zabawę z zapachami i z elementami integracji sensorycznej o możliwość spróbowania naszego zielonego materiału i oglądania pod lupą. Ta zabawa może świetnie poprawić koncentrację na zadaniu i zapachu, działa pobudzająco lub wyciszająco oraz zmniejsza napięcie psychoruchowe. Dodatkowo łatwo bawić się tak także w domu, w ogródku a nawet w sklepie. Możliwości jest naprawdę wiele i wszystko zależy o waszej pomysłowości.

Krasnale dla mamy i taty 2019

DZIEŃ DZIECKA

4 CZERWCA (wtorek) O GODZINIE 9.00

ODBĘDZIE SIĘ W PRZEDSZKOLU

BAL OGRODOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA.

DYŻUR WAKACYJNY 2019

NASZE PRZEDSZKOLE PEŁNI DYŻUR WAKACYJNY

OD 12 DO 23 SIERPNIA 2019 ROKU.

DEKLARACJE ZAPISU DZIECI NA DYŻUR (druk w załączniku)

PROSIMY SKŁADAĆ W SEKRETARIACIE PRZEDSZKOLA

W DNIACH 27-31 MAJA.