Krasnale

Grupa Krasnale

Krasnale

Dzieci 3-letnie.

Nauczycielki: mgr Edyta Chrzanowska, mgr Irena Wielgo-Kulbacka, mgr Natalia Adamiak ,                                           mgr Anna Perzanowska

Życzenia

Z  okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim pracownikom serdeczne życzenia, wielu sukcesów zawodowych, spelnienia obranego celu oraz tego,aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Życzy Dyrektor Anna Perzanowska

OGŁOSZENIE

W dniu 16.10.2018 r. od godz. 9.00 będą dzieciom robione zdjęcia indywidualne  w formie albumu pt "Leśna przygoda". Koszt kompletu wynosi około 40 zł.

Kto ty jesteś?

Wychowanie patriotyczne bierze swój początek z domu rodzinnego. Towarzyszy dziecku w przedszkolu i w szkole. Ważne jest dla nas wychowanie w duchu wartości i miłości do Ojczyzny. Sięgamy często do żywego słowa, by poprzez literaturę przekazać dzieciom najważniejsze patriotyczne treści. Nasze maluszki spotkały się zatem z klasyką i wierszem Władysława Bełzy "Katechizm dziecka Polskiego". Kiedyś każdy z nas znał ten piękny wiersz....i dziś także musimy o nim pamiętać, dołożyć wielu starań, by nasze dzieci znały go na pamięć.

Ogłoszenie

W dniu 10.10.2018 r. o godz. 16.30 odbędzie  się zebranie dyrektora z Radą Rodziców.Serdecznie zapraszam.

"Tańce polskie" koncert akordeonowy

Poznaliśmy budowę i brzmienie akoreonu, który jest instrumentem wyjątkowym i oryginalnym. Pan Przemysław Wojciechowski zagrał na nim walczyka franuskiego "Pod niebem Paryża" oraz polskie tańce "Krakowiak", "Polonez", "Mazur", "Kujawiak", "Oberek" oraz tańce śląskie i góralskie.

Dzień Przedszkolaka

Przedszkolaki mają swoje święto i przypada ono 20 września. Sejm ustanowił je zaledwie pięć lat temu, ale nam bardzo się ono spodobało, dlatego od samego początku je świętujemy w naszej placówce. Słuchamy tego dnia bajek, śpiewamy, tańczymy i integrujemy się w zabawie. Dzieci przyjmują życzenia i garść pomysłów na nowe zabawy. Doceniamy też w ten sposób ważność edukacji przedszkolnej i wierzymy głęboko, że jesteście zadowoleni z naszej pracy.

Sprzątanie Świata 2018

Sprzątanie świata, to już tradycja w naszej placówce, a w Polsce to już jubileuszowa bo 25 akcja. W tym roku przebiegała ona pod hasłem "Akcja -segregacja" 2 razy więcej, dwa razy czyściej. Postanowiliśmy połączyć nasze siły w sprzątaniu. Dwie grupy przedszkolne trzy i czterolatki ruszyły żwawo by sprzątać i segregować i by zadbać o naszą Ziemię...Zbieraliśmy odpadki organiczne: listki, patyczki i piórka oraz przekwitłe kwiaty. Maluchy, z pomocą rodzin i nauczycieli, starają się też dbać o swoje najbliższe otoczenie: salę i dom. Przyłączają się do sprzątania i segregują plastik i papier.

OGŁOSZENIE

W dniu 10.10.2018 r o godzinie 16.30. odbędzie się zebranie dyrektora z Radą Rodziców. Serdecznie zapraszam.

Zabawy u maluszków

W przedszkolu jest zawsze miło, wesoło i nikt się nie nudzi. Mamy wiele zabawek, misiów, klocków i puzzli.  Nasz maluszki coraz chętniej podejmują spontaniczne zabawy, poznają swoje możliwości i uczą sie świata. Miło nam, że jesteście z nami.

Bajkowe potworki

W pierwszych dniach września nasze maluszki wysłuchały bajki o wesołych potworkach. Miały też szansę "pogłaskać" ich futra, pośmiać się i oczywiście sprawdzić osobiście czy bajkowe potworki zostały w książce.

Subscribe to Krasnale