Krasnale

Grupa Krasnale

Krasnale

Dzieci 3-letnie.

Nauczycielki: mgr Edyta Chrzanowska, mgr Irena Wielgo-Kulbacka, mgr Natalia Adamiak ,                                           mgr Anna Perzanowska

Rośliny z naszego ogródka

Pewnego razu o poranku zaprosiliśmy nasze dzieci do zabawy z zapachami. Pewne zapachy były dla nich przyjemne inne nie. Wzbogaciliśmy naszą zabawę z zapachami i z elementami integracji sensorycznej o możliwość spróbowania naszego zielonego materiału i oglądania pod lupą. Ta zabawa może świetnie poprawić koncentrację na zadaniu i zapachu, działa pobudzająco lub wyciszająco oraz zmniejsza napięcie psychoruchowe. Dodatkowo łatwo bawić się tak także w domu, w ogródku a nawet w sklepie. Możliwości jest naprawdę wiele i wszystko zależy o waszej pomysłowości.

Krasnale dla mamy i taty 2019

DZIEŃ DZIECKA

4 CZERWCA (wtorek) O GODZINIE 9.00

ODBĘDZIE SIĘ W PRZEDSZKOLU

BAL OGRODOWY Z OKAZJI DNIA DZIECKA.

DYŻUR WAKACYJNY 2019

NASZE PRZEDSZKOLE PEŁNI DYŻUR WAKACYJNY

OD 12 DO 23 SIERPNIA 2019 ROKU.

DEKLARACJE ZAPISU DZIECI NA DYŻUR (druk w załączniku)

PROSIMY SKŁADAĆ W SEKRETARIACIE PRZEDSZKOLA

W DNIACH 27-31 MAJA.

Opłaty za przedszkole

Wysokość opłat za przedszkole za kwiecień 2019 roku

jest dostępna na platformie https://pm1minsk.4parents.pl/

Prosimy o uregulowanie należności do 10-go maja 2019 roku.

ZAJĘCIA DODATKOWE- kwiecień i maj 2019

Szanowni Państwo.

Zajęcia dodatkowe, które nie odbyły się z powodu strajku pracowników oświaty w terminie od 9 do 24 kwietnia 2019 roku zostaną odrobione w maju 2019 roku.

W związku z powyższym prosimy o uregulowanie zaległych opłat za zajęcia dodatkowe za kwiecień 2019 roku. W maju zostaną Państwo obciążeni należnością bieżącą.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA

ZDROWYCH, RADOSNYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

ŻYCZĄ

DYREKTOR, RADA PEDAGOGICZNA I PRACOWNICY

PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Zielona Zabka Łapka i dzieci witają Wiosnę

Zielona Żabka Łapka i dzieci powitały Wiosnę. Zatańczyliśy w parach, w wielkim kole i solo. Dzieci rowiązywały zagadki wiosenne i przyrodnicze. Nie zabrakło radosnych okrzyków na powitanie wiosny oraz przejście po czerownym dywanie. Każdy poczuł się wyjątkowy a kolorowe stroje dopełniły wiosenny pokaz mody.

Małe chmurki marcowe

Nasze najmłodsze przedszkolaki szukały wiosną odpowiedzi na pytanie "Jaka jest chmurka?"Wyruszyły do ogórdka, by oglądać bardzo szybko zmieniające się niebo i pędzące chmury. Stworzyły prace plastyczne i znalazły właściwe określenia dla nich/ puchate, szare, białe, ogromne, burzowe/. Poznały przysłowia związane z pogodą i porami roku a potem układały puzzle z chmurką w tle.

Subscribe to Krasnale