Biedronki

Nauczycielki: mgr Edyta Chrzanowska, mgr Urszula Kołodziejska

wyprawka dla dziecka na rok szkolny 2018/2019

SZANOWNI RODZICE !!!

Prosimy o zakupienie dla dzieci wyprawki przedszkolnej

na rok szkolny 2018/2019

według załączonych poniżej list zakupów.

Życzenia na wakacje

Dyrektor Anna Perzanowska życzy wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom przedszkola słonecznych pełnych przygód i zabawy wakacji. Odpoczywajcie nabierajcie siły i po wakacjach wracajcie do naszego przedszkola.Pozdrawiam

Pożegnanie przedszkola

Dnia 13.06.2018r w Miejskiej Szkole Artystycznej dzieci z grupy Biedronki przedstawiły dla swoich rodziców bajkę "O pięknej Anabelli, złym czarnoksiężniku i  dzielnym rycerzu Janku ". Wraz z życzeniami dla Mamy i Taty przedszkolaki wierszem i piosenką pożegnały przedszkole. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych dzieci i życzymy pociechy i zadowolenia z waszych dzieci w przyszłości. Dzieciom życzymy wielu sukcesów w szkole.A wszystkim małym i dużym życzymy , by letnie marzenia się spełniły.

Obowiązek informacyjny RODO

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL):

Pożegnanie przedszkola

DRODZY RODZICE

DZIECI Z GRUPY„BIEDRONKI”

SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ

NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY ORAZ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA 13 CZERWCA (ŚRODA) O GODZINIE 14.30

W MIEJSKIEJ SZKOLE ARTYSTYCZNEJ (ul. Jana Pawła II 23)

DYŻUR WAKACYJNY 2017/2018

NASZE PRZEDSZKOLE

PEŁNI DYŻUR WAKACYJNY

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Kolorowe girlandy i kwiaty rozwieszone na placu zabaw czekały na przychodzące dzieci. Rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca.

Poznajemy zawody- pszczelarz

Dnia 24.05.2018r. gościliśmy w naszym przedszkolu pszczelarza  pana Józefa ze Stowarzyszenia Pszczelarzy Zemi Mińskiej. Przedszkolaki poznały podstawowy produkt pszczeli, którym jest miód.

Subscribe to Biedronki