Biedronki

Dzieci 5-letnie.

Nauczycielki: mgr Anna Dąbrowska, mgr Katarzyna Kałko

Życzenia

Z  okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim pracownikom serdeczne życzenia, wielu sukcesów zawodowych, spelnienia obranego celu oraz tego,aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Życzy Dyrektor Anna Perzanowska

OGŁOSZENIE

W dniu 16.10.2018 r. od godz. 9.00 będą dzieciom robione zdjęcia indywidualne  w formie albumu pt "Leśna przygoda". Koszt kompletu wynosi około 40 zł.

Ogłoszenie

W dniu 10.10.2018 r. o godz. 16.30 odbędzie  się zebranie dyrektora z Radą Rodziców.Serdecznie zapraszam.

"Tańce polskie" koncert akordeonowy

Poznaliśmy budowę i brzmienie akoreonu, który jest instrumentem wyjątkowym i oryginalnym. Pan Przemysław Wojciechowski zagrał na nim walczyka franuskiego "Pod niebem Paryża" oraz polskie tańce "Krakowiak", "Polonez", "Mazur", "Kujawiak", "Oberek" oraz tańce śląskie i góralskie.

OGŁOSZENIE

W dniu 10.10.2018 r o godzinie 16.30. odbędzie się zebranie dyrektora z Radą Rodziców. Serdecznie zapraszam.

"WyRaźni na drodze"

Dzieci z grupy "Biedronki"brały udział w akcji edukacyjnej "WyRaźni na drodze". Uczyliśmy się podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego, omawialiśmy pozytywne i negatywne postawy oraz zachowania, zdobyliśmy wiedzę na temat prawidłowego korzystania z elementów odblaskowych by być widocznym na drodze.

OGŁOSZENIE WYCIECZKA

Drodzy Rodzice w dniu   20.09.2018 (czwartek) dzieci z grup „ZUCHY” i „BIEDRONKI”

wybierają się na wycieczkę przyrodniczą do CENTRUM EDUKACJI LEŚNEJ

W CELESTYNOWIE  połączoną z  warsztatami artystycznymi.

Zajęcia przyrodnicze odbywają się między innymi na polanie leśnej należącej do Zagrody Edukacyjnej,

Ogłoszenie

W dniu 11.09.2018 r.  o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Na zebraniu będą omawiane sprawy organizacyjne w roku szkolnym 2018/2019

życzenia na nowy rok przedszkolny 2018/2019

Witam bardzo serdecznie wszystkie dzieci, pracowników i rodziców zaczynamy nowy rok przedszkolny 2018/2019.

Życzę wszystkim dużo uśmiechu radości spełnienie swoich marzeń i wielu sukcesów.

Dyrektor Anna Perzanowska

wyprawka dla dziecka na rok szkolny 2018/2019

SZANOWNI RODZICE !!!

Prosimy o zakupienie dla dzieci wyprawki przedszkolnej

na rok szkolny 2018/2019

według załączonych poniżej list zakupów.

Subscribe to Biedronki