Biedronki

Dzieci 5-letnie.

Nauczycielki: mgr Anna Dąbrowska, mgr Katarzyna Kałko

STRAJK PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.

W dniu 23 kwietnia 2019 roku będzie kontynuowana akcja protestacyjna pracowników przedszkola. Prosimy o wsparcie i wyrozumiałość. Dziękujemy.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA

ZDROWYCH, RADOSNYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

ŻYCZĄ

DYREKTOR, RADA PEDAGOGICZNA I PRACOWNICY

PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Zielona Zabka Łapka i dzieci witają Wiosnę

Zielona Żabka Łapka i dzieci powitały Wiosnę. Zatańczyliśy w parach, w wielkim kole i solo. Dzieci rowiązywały zagadki wiosenne i przyrodnicze. Nie zabrakło radosnych okrzyków na powitanie wiosny oraz przejście po czerownym dywanie. Każdy poczuł się wyjątkowy a kolorowe stroje dopełniły wiosenny pokaz mody.

"Pan kotek był chory"wiersze Stanisława Jachowicza konkurs recytarorski i zajęcia otwarte

Wiersze Stanisława Jachowicza są stale obecne w naszym przedszkolu, z racji piękna, niepowtarzalnych i ponadczasowych treści. Lubimy je czytać i recytować, są to wszak utwory patrona naszej placówki. Tegoroczny konkurs recytatorski miał szczególne cechy, bowiem wpisał się w realizowaną innowację pedagogiczną, oraz zgromadził w roli obserwatorów, niecodziennych gości. Były to babcia Ania i babcia Grażynka, nasze absolwentki oraz pani Katarzyna z Filii Nr 2/ bibliotekarz /. Dzieci recytowały wiersze zachwycając dużych i małych słuchaczy.

STRAJK PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice.

PODZIĘKOWANIE

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM ,,HERB MIŃSKA MAZOWIECKIEGO”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie plastycznym pt. ,,Herb Mińsk Mazowieckiego”, organizowanym przez nasze Przedszkole. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – wpłynęło do nas 58 prac z 9 placówek.

Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o symbolach naszego miasta oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej i kreatywności.

Mobilne planetarium

Wkroczyliśmy do strefy wiedzy o kosmosie i odbyliśmy niepowtarzalną przygodę. W mobilnym planetarium dzieci obejrzały projekcję filmu pt." Ukłąd Słoneczny". Wielka kapsuła była dla wielu dzieci dużym przeżyciem i z pewnością wzudziła dużo emocji...Wróciliśmy z kosmicznej podróży cali i zdrowi a i bogatsi o nowe doświadczenia. Dziękujemy w tym miejscu tacie Oliwki z grupy Zuchy za tę niepowtarzalną przygodę w mobilnym planetarium.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI MIEJSKICH

W dniach od 11 marca od godziny 8.00 do 22 marca 2019 roku do godziny 15.00

będą przyjmowane w sekretariacie przedszkola

wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola