Wycieczka do parku zabaw Argo City Głęboczyca

Park zabaw w Głęboczycy/ Dobrego oferuje dzieciom szereg atrakcji o charakterze ogólnorozwojowym. Nasze maluchy wyruszyły na spotkanie z przyrodą i tradycją. Poznały staropolską zagrodę, domki pszczół i dowiedziały się skąd bierze się chleb. Bawiły się w leśnym labiryncie, szukały złota w pradawnej kopalni, poławiały drewniane rybki i zjeżdżały na linie. Z wielką przyjemnością układały gigantyczne puzzle i rzucały do celu w zabawie "głodny miś"i "bizonie rogi". Miały okazję ścigać się drużynowo i przeność warzywa. NIe lada atrakcją była też próba sił w podnoszeniu "ciężarów".W strefie malucha dużym powodzeniem cieszyły się kolorowe domki, zjeżdżalnie, piaskownica z ciężarówkami i koparkami. Miło też było przejechać się wozem po okolicy, snując opowieści o zwierzętach mieszkających w pobliskich lasach. Odważni wydoili zaprzyjaźnioną, zabawną krasulę i wszyscy z wielkim apetytem zjedli pieczone kiełbaski.