Witaj Wiosno!

Tradycją naszego przedszkole jest zielone powitanie Wiosny. Oprócz wesołych pląsów, tańców i korowodów najmłodsze dzieci ścigały się z kolorowym jajeczkiem na drewnianej chochli. Wygrała Pani Wiosna/ Natalka Kowalik/ i dwie zielone żabki/ Mariczka Małkowska i Zosia Gałęzowska/. Na tym samym pierwszym miejscu były też dzieci z grupy Pszczółki.  W sportowej konkurencji z  żabkami, biedronką i kolorową obręczą, świetnie spisała się grupa Zuchy. Motylki dały cudowny, lekki i wiosenny taniec- wywijaniec zbierając wielkie brawa. Ala Kucińska i Oliwka Książak skakały zwinnie i szybko trzymając w ręku śmieszne zające. Dodakowo dzieci miały okazję wykazać się w wiosennych zagadkach i korowodzie z "magaiczną liczbą siedem". Pracowita myszka i kapelusznicy zapraszali do tańca i żwawo zmieniali taneczne figury. Był też paluszkowy wierszyk o Wiośnie oraz wielki, wiosenny pokaz mody. Każdy przeszedł po czerwonym dywanie prezentując swoje zielone kreacje. Teraz będziemy wypatrywać wiosny w każdym zakątki i w każdym miejscu, ciesząc się że po prostu jest...