Wiosenny koncert w MSA

Wiosno zbudź się, zbudź...Budzimy cię piosenką i muzyką. MSA zaprosiła nasze dzieci na wspaniały koncert muzyki instrumentalnej. Ropoczęliśmy utworem Vivaldiego "Wiosna", potem zachwyciliśmy się utworami granymi na wiolonczeli, fortepianie, gitarze, flecie poprzecznym, akordeonie, skrzypcach i perkusji. Usłyszeliśmy jak cudownie brzmi cała orkiestra i sami zagraliśmy na instrumentach perkusyjnych. Wśród wiosennych, olbrzymich bukietów zaśpiewaliśmy popularne piosenki o wiośnie i o żabce. Teraz Wiosno, czekamy na twój ruch i wiosenne przebudzenie. Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom i uczniom MSA za ten miły wiosenny koncert. Pozdrawiamy też naszych przedszkolaków a teraz uczniów MSA, którzy wystąpili dla nas.