SZLACHETNA PACZKA

Akcja charytatywna ,,Szlachetna Paczka”

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Pracowników do przyłączenia się do akcji ,,Szlachetna Paczka.”

Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy realizowana od 2001 roku przez stowarzyszenie ,,Wiosna.”

Nasze Przedszkole  po raz pierwszy przystępuje do akcji.

Wybraliśmy dwie rodziny z listy rodzin potrzebujących, które naszym zdaniem tego wsparcia potrzebują, zobowiązaliśmy się im pomóc.

Zachęcamy i serdecznie prosimy Państwa o wsparcie materialne tych konkretnych rodzin.

Prosimy o wpłaty w wysokości 20 zł i więcej do nauczycieli poszczególnych grup.

Chcemy pomóc potrzebującym rodzinom w zakupie  łóżka, pralki oraz wymienionych przez nich przedmiotów i sprawić, by tegoroczne święta były dla nich piękne.

Pieniądze,  środki czystości, artykuły spożywcze i inne rzeczy, które rodziny wymieniły, jako niezbędne, będą zbierane w przedszkolu w dniach  28.11.2016 r. – 6.12 2016 r.