Święto Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia jest w naszym przedszkolu radosnym i ciepłym wydarzeniem, które na stałe wpisało się w tradycję przedszkola. Tego dnia przybywa do nas ponad setka najukochańszych pluszowych Misiów, by bawić się i świętować. Dzieci poznają krótką historię pierwszego, pluszowego niedźwiadka, rozwiązują zagadki, słuchają wierszy i tańczą do misiowych piosenek. W tym roku bawiliśmy zespołowo, w grupach i był to cudowny sposób na powstanie miłej i serdecznej atmosfery. Miś był ciekawski w tym roku,  pytał dzieci o miasto i kraj, w którym żyjemy...Spodobały mu się te odpowiedzi i nasze dzieci. Zmuchnęliśmy świeczki na misiowym torcie i zajadaliśmy małe misiowe łakocie. Każde dziecko otrzymało też misiowe zadanie a po południu słuchaliśmy misiowych bajek.