Sierżant Borsuk i bezpieczeństwo

Zawsze, w każdym roku, podejmujemy wspólne działania z KPP Mińsk Maz służące bezpieczeństwu i edukacji dzieci. Tym razem naszym wyjątkowym pomocnikiem był też sierżant Borsuk. Uczył on maluchy jak bezpiecznie poruszać się podczas ruchu pieszych, w mieście i poza nim, oraz jak należy zachować się w razie niebezpiecznych zdarzeń, typu groźny pies, obcy- nieznajomy, zgubienie się. Sieżant Borsuk sprawdził też czy wszyscy wiedzą jak i gdzie należy przekraczać ulicę. Dodatkowo dzieci utrwaliły wiedzę dotyczącą numerów alarmowych i sygnalizacji świetlnej. Policjanci prosili też dzieci o przestrzegnie ważnych zasad dotyczących zabaw z dala od ulicy i zbiorników wodnych. Wszystkie dzieci chcą być zdrowe i bezpieczne, więc i od nas dorosłych, rodziców  i opiekunów zależy ich bezpieczeństwo. Należy o tym pamiętać zawsze!