Pasowanie na przedszkolaka

Dotyczy grup: 

19 października odbyła się oficjalna uroczystość przyjęcia dzieci z grupy "Krasnale" do społeczności Przedszkola Miejskiego Nr1. Stawiły się prawie wszystkie maluchy odświętnie ubrane i trochę przejęte swoim pierwszym publicznym występem przed licznym audytorium. Udało się zaśpiewać, zatańczyć i wyrecytować wiersze przygotowane na tę okoliczność. "Krasnale" były bardzo dzielne i fenomenalnie zaprezentowały swoje umiejętności artystyczno - wokalne. Na uwagę zasługuje fakt, iż minęło dopiero półtora miesiąca, a nasze przedszkolaki przestały płakać w ciągu dnia i były w stanie wystąpić przed najbliższymi. Oczywiście pojawiło się kilka łez... i to po obu stronach - na "scenie" i na widowni też :-). Brawo maluszki! Jesteśmy z Was bardzo dumne! A Rodzicom życzymy wiele wzruszających chwil podczas edukacji przedszkolnej Waszych dzieci.