"Pan kotek był chory"wiersze Stanisława Jachowicza konkurs recytarorski i zajęcia otwarte

Wiersze Stanisława Jachowicza są stale obecne w naszym przedszkolu, z racji piękna, niepowtarzalnych i ponadczasowych treści. Lubimy je czytać i recytować, są to wszak utwory patrona naszej placówki. Tegoroczny konkurs recytatorski miał szczególne cechy, bowiem wpisał się w realizowaną innowację pedagogiczną, oraz zgromadził w roli obserwatorów, niecodziennych gości. Były to babcia Ania i babcia Grażynka, nasze absolwentki oraz pani Katarzyna z Filii Nr 2/ bibliotekarz /. Dzieci recytowały wiersze zachwycając dużych i małych słuchaczy. Goście również nie szczędzili słów uznania a dyrekcja obdarowała każdą grupę cennymi zabawkami edukacyjnymi.