Moje miasto- quiz

Pieć grup przedszkolnych, dobra zabawa, wielkie emocje i iście sportowa rywalizacja- tak w skrócie można opisać zmaganie dzieci w turnieju wiedzy o naszym  mieście Mińsk Mazowiecki. Każdy przedszkolak wiedział, że mieszka w Polsce i potrafił nazwać nasze miasto. Ponad połowa młodszych przedszkolaków zna ulicę, przy której mieszka i umie rozpoznać budynek swojego przedszkola. Starszaki wykazały się znajomością charakterystycznych budynków, miejsc i pomników naszego miasta. Z łatwością też poradziły sobie z puzzlami, rozsypanką obrazkową i flagą naszego pięknego Mińska. Na szczególne brawa zasłużył Maks, który potrafił ułożyć nazwę miasta. Wszyscy uczestnicy quizu zostali nagrodzeni odblaskami, flagami i długopisami z logo miasta. Dziękujemy Urzędowi  Miasta za wsparcie i pożyteczne nagrody, nauczycielom za organizację i pomysły oraz dzieciom za dobrą zabawę.