Karnawał 2019

W karnawale nasze przedszkolaki zawsze bawią się na balu. W tym roku powitał dzieci wesoły cyrk ze śmiesznym klaunem i rozgdaną papugą.Skoczne rytmy porwały wszystkich do wspólnej zabawy i tańca. Pląsaliśmy w parach w rytmie walczyka, w korowodach przy popularnych przebojach i solo prezentując swoje taneczne talenty. Maluszki ścigały się w bajkowych kapeluszach z piłką, czterolatki zamieniły się w pieski i goniły ile starczy tchu oraz składały zielonego węża. Pięciolatki miały cyrkową konkurencję: skok tygrysa przez ognistą obręcz oraz taniec wywijniec. Cyrkowe konkurencje wygrały w tym roku dziewczynki...brawo WY...Wszyscy bawili się dziś wyśmienicie i wszyscy mieli fantanstyczne kreacje. Dziekujemy Dzieciaki.