Jak pracuje policja?

W marcu odwiedziliśmy KPP Mińsk Mazowiecki i choć trzeba było na tę wizytę długo czekać, warto było. Dzieci dowiedziały się, jak pracuje policja i zobaczyły najważniejsze miejsca w komendzie. Zobaczyliśmy stanowisko kierowania, policyjny areszt i pokój techników kryminalnych. Tutaj wszystko jest na najwyższym poziomie, by służyć ludziom oczywiście ale miło było odnaleźć w pokoju kilka starszych eksponatów/ telefon, ruchome krzesło.../ Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały informacji o pracy policji, by potem z wielkim entuzjazmem i wnikliwością oglądać policyjne wozy. Byliśmy tego dnia bardzo grzeczni, toteż mogliśmy pstryknąć na dworze kilka fotek. Dziękujemy serdecznie za tę niecodzienną i pouczającą wizytę w komendzie.