Dzień Dziecka w naszym przedszkolu

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Kolorowe girlandy i kwiaty rozwieszone na placu zabaw czekały na przychodzące dzieci. Rozbrzmiewała wesoła dziecięca muzyka zapraszająca do tańca. Każde dziecko miało możliwość zaprezentowania swojego talentu tanecznego, wokalnego i sprawnościowego na placu przedszkolnym przy dużej publiczności przedszkolnej. Wszystkie dzieci bawiły się wraz z artystami grupy teatralnej " Teatr Jaś " uczestnicząc w przeróżnych korowodach, zabawach, konkursach. Na zakończenie dnia każdy otrzymał zabawkę- niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i wychowawców, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.