Dr Lilla Kłos czyta bajki dzieciom

Dotyczy grup: 

Lubimy kiedy czytają inni, a szczególnie znani i lubiani nauczyciele GM2 w Mińsku Mazowieckim. Tak było i tym razem, kiedy dzieciom czytała dr Lilla Kłos, doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie historii. Miło było posłuchać przepięknej bajki o Kokoszce i zerkać okiem na barwne i bogate ilustracje. Pani dr L. Kłoss wybrała bajkę z morałem a dzieciaki słuchały jak zaczarowane. Na nie obyło się bez poważnych pytań i wskazówek, jak napisać super książkę. Dzieci otrzymały też przewodnik o naszym mieście autorki oraz naklejki. Potem każdy przeglądał książkę i szukał znanych miejsc i uliczek. W przyszłości z pewnością skorzystamy z zaproponowanych tras i poznamy lepiej nasze urokliwe miasto. Dziękujemy za to przemiłe spotkanie z bajką i historią oraz wszyscy pozdrawiamy małą wnuczkę dr Kłos- Krysię.