Czas na teatr- wycieczka do CKiS Sidlce "Pchła Szachrajka"

Dotyczy grup: 

Jesienną szarugę przerwaliśmy wielką wyprawą do CKiS Siedlce. Dzieci obejrzały widowisko taneczno- aktorskie  "Pchła Szachrajka"do wiersza Jana Brzechwy, z udziałem tancerzy Szkoły Tańca i Teatru Tańca Caro Dance. Dzieci były zachwycone ferią barw, niezwykłym tańcem i bajkową, zabawną treścią, oraz samym teatrem. Po spektaklu bililiśmy gromkie brawa, oglądaliśmy aktorów z bliska, a nawet "złapaliśmy" małą pchę do wspólnej, pamiątkowej fotki. W drodze powrotnej czekała nas wielka niespodzianka, bowiem przyjęliśmy zaproszenie od cudownej, szczodrej i bezinteresownej babci Majki z gr. Biedronki. Pani Szerszeniewska zaprosiła wszystkie dzieci i opiekunów do własnej ekskluzywnej, restauracji Emida, położonej na Mazowszu, przy trasie A2 Warszawa- Terespol. Dzieci zajadały się pysznymi naleśnikami z polewą truskawkową, smakowały wybornego kompotu i kosztowały polskich owoców. Po trudach podróży wypoczęliśmy, zrelaksowaliśmy się i posmakowaliśmy domowych przysmaków w atrakcyjnym otoczeniu. Majeczka z rówieśnikami z grupy podziękowali za gościnę wierszykiem a wszyscy gromkimi brawami. Z pewnością dodamy te miejsca i dzień do "Ulubionych" i chętnie zajrzymy tu jeszcze...Serdecznie dziękujemy za ten wielki gest i życzymy powodzenia.