Bajka edukacyjna od PGE

Nasze dzieci miały wielką przyjemność obejrzeć bajkę edukacyją pt."Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni". Przygotowała ją grupa enrgetyczna PGE z myślą o najmłodszych dzieciach i została ona przyjęta z wielkim entuzjazmem. Przedstawinie poruszała ważne treści dotyczące bezpieczeństwa związanego z prądem. Dodatkowo dzieci dowiedziały się skąd bierze się prąd i jak należy racjonalnie go wykorzystywać. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa fabuła, niezwykłe zwroty akcji i wyjątkowo przemyślane, bajkowe rekewizyty. Główni bohaterowie Pstryk i Bzik są jak dzieci, lubią się bawić. Ich poczynania nie zawsze są dobre i bezpieczne, toteż z pomocą przychodzi wróżka. Dzięki niej wszyscy dowiadują się, że prąd może być niebezpieczny. Należy ostrożnie i z rozwagą użytować sprzęty elektryczne i dodatkowo trzeba pamiętać, że dzieci nie mogą same obsługiwać tychże przedmiotów.