25-04-2023
Aktualności » Nasi zwycięzcy "Amemus Patriam" konkurs recytatorski Klub Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej

Miło jest wygrać i miło poinformować Was Wszystkich o naszym wielkim sukcesie w konkursie recytatorskim "Amemus Patriam", który odbył się w Klubie Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim w dniu 25.04.2023. Nasi zwycięzcy to Jakub Dmowski/ grupa Motylki/ z zaszczytnym II miejscem za wiersz H. Ożogowskiej " Polski żołnierz" oraz Ignacy Ołowski/ grupa Motylki/ nagroda specjalna Dowódcy Żandarmerii Wojskowej i rektora, komendanta Akademii Sztuk Wojennych za utwór W. Jerzyny" Żołnierz polski". Gratulujemy serdecznie i jesteśmy z Was bardzo dumni. Gratulujemy też Wszystkim naszym przedszkolakom, które odważyły się stanąć na scenie, by spróbowac swoich sił.