Międzynarodowy Dzień Kropki

15-09-2022
Aktualności » Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki to w naszym przedszkolu niecodzienne święto dla Naszych Wyjątkowych Dzieci. W tym roku obchodzimy je po raz pierwszy. Jest to dzień zabawy, kreatywności, uśmiechu i czas zachęcający do odkrywania dziecięcych talentów. Każdy je ma, dlatego my zaczęliśmy od pomysłów i marzeń na temat KROPKI. Miło było posłuchać opowieści z serii " Co z kropki?". Był film edukacyjny i wielka, wspólna zabawa. Zaprosiliśmy najmłodszych, by razem tańczyć w rytm skocznej i wolnej muzyki. Ruszyły kropkowane i kolorowe korowody. Tańczyliśmy na jedej kropce i na jednej nodze strojąc uśmiechy wesołego smoka, rycerza i księżniczki. Starszaki nie zapomniały o kropkowanych obrazkach według własnego pomysłu i kropkowanych dyplomach. A my nauczyciele, nie zapomnimy pomagać WAM Dzieci, w odkrywaniu Waszych talentów.

licznik odwiedzin: 1520998 online: 004