Pasowanie na przedszkolaka 2021

29-10-2021
Aktualności » Pasowanie na przedszkolaka 2021

Pasowanie na przedszkolaka 2021

Za nami pierwszy i udany występ najmłodszych przedszkolaków. Usłyszeliśmy klasyczne wiersze i piosenki o przedszkolu i o misiu, bo to on jest niezastąpionym przyjacielem dzieci. Nie zabrakło zabaw ruchowych i tanecznych w języku angielskim. Wesołą zabawą i spostrzegawczością wykazały się dzieci szukając swoich portretów wykonanych przez rodziców. Warto tu dodać, że wszystkie prace były piękne i bardzo realistyczne. Brawa dla Was Rodzice, jesteście uzdolnieni. Symbolicznym ołówkiem Dyrekcja pasowała nowe przedszkolki, a te postanowiły bawić się wesoło i miło każdego dnia i tyle razy ile to możliwe. Całości dopełniły wesołe zabawy, uściski i kilka fotografii. Dzieci- przedszkolaki, jesteście wspaniali a my jesteśmy z Was dumni.